O zdrowiu

tematyczny blog internetowy!

Zabiegi ginekologii plastycznej i laserowej łatwym i przyjemnym panaceum na wstydliwe problemy Polek

Posted by admin on May - 28 - 2018 with Comments Off on Zabiegi ginekologii plastycznej i laserowej łatwym i przyjemnym panaceum na wstydliwe problemy Polek
Zabiegi ginekologii plastycznej i laserowej łatwym i przyjemnym panaceum na wstydliwe problemy Polek
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jeśli cierpisz z powodu nietypowej budowy warg sromowych czy innych partii okolic intymnych, miewasz problem z odczuwaniem satysfakcji w życiu intymnym warunkowany zmianami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, z powodów estetycznych, masz ochotę zmienić wygląd miejsc intymnych – medycyna estetyczna ma dla Ciebie szereg propozycji, które w szybki sposób rozwiążą te bolączki i wydatnie poprawią komfort życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem Aphrodite polecany jest w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak też w wypadku innych nieprawidłowości. Aphrodite może być używany też dla rozwiązania odmiennych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy planowanego zabiegu i metody jego dostosowania do indywidualnej sprawy uzgadniane są w momencie pierwszej konsultacji u ginekologa.

Efekty leczenia mogą przewyższyć założenia, ponieważ powoduje on powrót naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa odczuwanie satysfakcji erotycznej oraz zmniejsza bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu jest w praktyce niedokuczliwa oraz niezwykle szybka, Etap gojenia, porównując do klasycznych metod jest bardzo krótki, a dyskomfort z nim połączony – nieduży.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa najwyżej 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki wywołuje obkurczenie i aktywację kolagenu. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – przywraca normalne działanie naszego narządu.
Efektem jest polepszenie jakości życia jak również psychicznej trwałości, a także radości życia.
Zaraz po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekolog Wroclaw

Masz kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie stosunku, świąd lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące problemy w odczuwaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chcesz polepszyć wygląd okolic płciowych? Masz problem z tolerowaniem estetyki Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi wyeliminować wszystkie bolączki, jakie dotychczas wydawały się być nierozwiązywalne.

Comments are closed.